DUYURULAR

156Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Siteler

Sesli Siteleri

Seslichat Siteleri

Sesli Site masaüstü ve androidlerin vazgeçilmek bilmeyen sohbet platformları  alanını kapsamaktadır. Dünyaca şahıs, ve firmalar sanal üzeri ortak noktaları, ve toplantılarını hatta iş ilişkilerini bu platformlar üzerinden irtibat sağlıyarak yapmaktadır. Günümüzde mobil ve sesli siteler arasında pek bir fark olmadığından dolayı masaüstü kullanımı kullanıcılar için daha rahat ve görünüm farkı bulunmaktadır. 

Sesli siteleri ile vaktinizin boş geçmek yerine sohbet platformlarında geçirerek arkadaş edinebilir. Fikirlerinizi, sorunlarınızı dinleyip anlayabilen kullanıcılarla karşılaşabilirsiniz. Hatta fikir alışverişinde bile bulunabilirsiniz. Yıllarca görüşmelerimizi telefon, tablet, skype, facebook gibi uygulamalarda veya araçlarla iletişim sağladık. Hep birlikte sesli site yazılım ve sohbet donanımından faydalanabilirsiniz. Burada internetinizin olması durumunda günlerce kesintisiz kameralı chat imkanı bile bulabilirsiniz. Şimdi hep beraber sohbet bölümüne gözatalım.

Sohbet içeriği ve konuları kullanıcılar arasında hep değişmektedir. Kimi sorunlarını veya düşüncelerini orada kullanıcılar ile paylaşırken, kimi ise burada eğlence ve vakit geçirmek için bulunur. Sohbet ederken müzik dinleyip bulunduğunuz oda içerisindekilerede dinletebiliyorsunuz.

Yetkili olmanız durumunda platforumda özel mesaj, özel oda daveti gönderebiliyorsunuz. Özel mesaj ile sadece ikili yazışmalarınız gözükür. Aynı anda kamera seçeneğinide kullanabiliyorsunuz. Özel oda içerisinde ikili mikrofon seçeneği mevcuttur. Her iki tarafta konuşabilir dinleyebilirler. Sizde bu imkanlarımızdan faydalanmak istiyorsanız SesliMik.com adresine uğramayı ve ücretsiz üyelik işlemlerini tamamlamayı unutmayınız. Seslimik ailesi en güzel sohbet'in burada olduğunun sizde çok yakında farkına varıcaksınız.

Yazar :
02 Ara Paz 11:17
480 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar